GİZLİLİK VE GÜVENLİK

 

Bu beyan www.shimanorahatode.com (Shimano Balıkçılık Ekipmanları Satış ve Ticaret A.Ş 'nin gizlilik politikasını içerir. www.shimanorahatode.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız. 

 

www.shimanorahatode.com'u kullanımı sırasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder.

Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi www.shimanorahatode.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle ödeme sistemimizi kullanırken vermiş olduğuınuz bilgiler belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak,üçüncü şahışlarla paylaşılmayacaktır

 

 

 

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, Shimano A.Ş, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

 

Sistemimizi kullanım sırasında www.shimanorahatode.com tüm üyelerinin ödeme deneyimini güvenli bir hale getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır. www.shimanorahatode.com.tr kredi kartı bilgileriniz yalnızca ödeme işlemi gerçekleştirilirken kullanır ve kesinlikle veri tabanına kayıtlı olarak tutulmaz.

 

 

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 256 Bit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

 

İşbu gizlilik bildiriminde tek taraflı olarak tarafımızdan değişiklikler yapılabilir.